Kapalina pájecí na nerez 30ml

Pájecí kapalina na nerez 30 ml na měkké pájení nerezových ocelí pájkou cínovou pájkou s kalafunou.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 1000045 30ML
88 Kč 73 Kč bez DPH
Kapalina pájecí na nerez 30ml

Kapalina pájecí pro nerez 30ml

Chemické složení pájecí kapaliny pro nerez zajišťuje výborné smáčení pájeného povrchu roztavenou pájkou a vytvoření kvalitního pájeného spoje. Pro kvalitní spoj je potřeba pájený materiál očistit od oxidů a dalších nečistot a použít páječku s dostatečným výkonem.

Používá se na měkké pájení nerezových ocelí pájkou Sn-Pb. Nanáší se na pájený povrch v minimálním potřebném množství. Po pájení opláchněte vodou a vysušte.

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.