Cín v tyčích Sn90 Pb10

Cínové tyče určeny pro měkké pájení.

Dostupnost Skladem (30 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: SNPB10X
463 Kč 383 Kč bez DPH
Cín v tyčích Sn90 Pb10
cin v tycich sn90pb10
Novinka

Tyč cínová Sn90 Pb10

Slitina Sn90Pb10 je vhodná pro použití především v elektronice a elektrotechnice, pro pocínování. Vhodné i pro strojní a ruční pájení.

Pájené materiály - mosaz, měď, železo/ocel, pocínovaný a pozinkovaný plech. Lze pájet ponorem i páječkou.

 

Technické parametry:

složení: 90% cínu, 10% olova

délka: 45cm

tvar: trojhranná tyč

Teplota tavení: 183-220 °C

hmotnost: cca 300g

Upozornění: 

Vzhledem Nařízení (ES) č. 1907/2006 a následným předpisům nelze prodávat pájky s obsahem olova široké veřejnosti. Pájky mohou zakoupit pouze právnické osoby nebo osoby s oprávněním k podnikání (OSVČ), pouze pro profesionální použití. Objednávka je tudíž možná pouze s platným IČ.

Kategorie: Pájky, tyčky pro měkké pájení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.