Kapalina pájecí na nerez 500ml

Pájecí kapalina na nerez 500 ml na měkké pájení nerezových ocelí pájkou cínovou pájkou s kalafunou.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 500NER
747 Kč 617 Kč bez DPH
Kapalina pájecí na nerez 500ml

Kapalina pájecí pro nerez 500ml

Chemické složení pájecí kapaliny pro nerez zajišťuje výborné smáčení pájeného povrchu roztavenou pájkou a vytvoření kvalitního pájeného spoje. Pro kvalitní spoj je potřeba pájený materiál očistit od oxidů a dalších nečistot a použít páječku s dostatečným výkonem.

Používá se na měkké pájení nerezových ocelí pájkou Sn-Pb. Nanáší se na pájený povrch v minimálním potřebném množství. Po pájení opláchněte vodou a vysušte.

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.