TIG AC/DC - invertory

Objevili jste špičkové TIG AC/DC ( nutné pro sváření hliníku )  svářečky a invertory pro profesionální svářeče ale i domácí kutily. Získejte kvalitu a spolehlivost pro vaše svařování.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Svářečka TIG AC/DC HF Pulz 220
Tip Včetně hořáku Včetně kabelů
24 587 Kč / ks

IG HF 220 AC/DC Pulz od iWeld, která je vhodná pro TIG a MMA sváření. Jedná se o invertorový svářecí přístroj AC/DC určený pro profesionální použití. Tato svářečka je vynikající...

800TIG220ACDC

TIG sváření si v posledních patnácti letech získalo významné postavení mezi profesionálními svářeči a v nedávné době se tato technika stává čím dál tím populárnější i mezi domácími kutily a nadšenci do sváření. Ačkoli nejde o zbrusu novou metodu, je TIG sváření považováno za nejpokročilejší techniku sváření dostupnou v současné době. Jednou z jeho největších předností je přesné ovládání svaru, což přináší významné výhody. Díky TIG technice není nutný neustálý přísun přídavného materiálu, což umožňuje svářeči mít plnou kontrolu nad procesem, anebo dokonce svářet bez použití jakéhokoli přídavného materiálu. To znamená, že může dojít pouze k roztavení okrajů spojovaného materiálu a jeho následnému spojení. Taková technika sváření je obzvláště výhodná, protože zajišťuje, že svařovaný kov zachovává 100% své původní chemické složení bez příměsi jakéhokoli jiného materiálu. Pokud nebudete svářet hliník, nemusíte mít svářečku - invertor TIG AC/DC ale bohatě vám postačí levnější, TIG DC svářečka - invertor.