Cín v tyčích Sn50 Pb50

Cínové tyče určeny pro měkké pájení.

Dostupnost Skladem (33 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Kód: SN50PBX
274 Kč 226 Kč bez DPH
Cín v tyčích Sn50 Pb50
cin v tycich sn50pb50
Novinka

Tyč cínová Sn50 Pb50

Cínové tyče jsou určeny pro měkké pájení.

Slitina 50/50 je vhodná především pro pocínování a pájení elektrických vybavení, materiálů z pozinkované oceli, pro letování mosazi plynoměrů a elektroměrů.

Pro tuto slitinu jsou vhodné tyto materiály - mosaz, pocínovaný a pozinkovaný plech, měď, železo/ocel. Lze pájet plamenem, páječkou nebo ponorem. 

 

Technické parametry:

složení: 50% cínu, 50% olova

délka: 45cm

tvar: trojhranná tyč

teplota tavení:183-215 °C

hmotnost: cca 300g

 

Upozornění: 

Vzhledem Nařízení (ES) č. 1907/2006 a následným předpisům nelze prodávat pájky s obsahem olova široké veřejnosti. Pájky mohou zakoupit pouze právnické osoby nebo osoby s oprávněním k podnikání (OSVČ), a to pro profesionální použití. Objednávka je tudíž možná pouze s platným IČ.

Kategorie: Měkké pájení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.