Cena dopravy a platby

Možnosti dopravy

Zákazník musí být spokojený a tak dbáme na nejrychlejší a nejkvalitnější dopravu. Navíc zodpovědně balíme a odesíláme každý pracovní den.

PPL  - balík na libovolnou adresu
 balík na libovolnou adresu do 30 kg
 119 Kč
PPL ParcelShop - výdejní místo
 výdejní místo do 30 kg 
 99 Kč
logo
balík na libovolnou adresu do 30 kg
 
balík nebo paleta na libovolnou
adresu nad 30 kg a do 150 kg
119 Kč
 
 
498 Kč
Logo svarovani-kolin.cz
 osobně na prodejně Kolín
 zdarma

 

Při objednávce do 8:30 hodin v pracovní dny, bude zboží odesláno ještě tentýž den a druhý den je již doručováno k zákazníkovi.

Při objednávce zboží nad 10 000 Kč, do 30 kg a v ČR je doprava ZDARMA.

 

 

Osobní odběr - vyzvednutí objednávky na prodejně

  • Kolín - Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o., U Křižovatky 5, 280 02 Kolín

 

Možnosti platby 

Logo dobírka  Dobírkou  39 Kč
Logo QR platba  QR kód  zdarma
Logo platební karta  Platební kartou  zdarma
Apple pay  Apple Pay  zdarma
Logo Google Pay  Google Pay  zdarma
Logo zálohová faktura  Převodem - zálohová faktura  zdarma
Logo bankovní převod  Online Bankovní převod  zdarma
Logo platba hotově  Hotově na prodejně  zdarma
75b7c840_CARD_ALL  Kartou na prodejně  zdarma

 

Dobírkou - platba při převzetí zboží. Hotově nebo kartou. Dopravci nebo na výdejním místě. Účtován poplatek za tento typ platby = 39 Kč.

QR kód - pohodlná platba z Vašeho bankovnictví. Nejrychlejší způsob zaplacení. Je to okamžitá platba pomocí QR kódu, který se Vám zobrazí po dokončení objednávky a ještě Vám přijde i do e-mailu. Po dokončení objednávky uvidíte QR kód na displeji či monitoru. Přihlásíte se do svého mobilního bankovnictví, zadáte novou platbu, vyberete způsob QR kódem a QR kód naskenujete do telefonu a potvrdíte platbu. Platba proběhne rychle a jednoduše. 

Platební karta - zabezpečená platba pomocí platební karty. Do rozhraní české platební brány ComGate zadáte číslo platební karty, datum platnosti a třímístný CVC kód ze zadní strany karty. Vše je zabezpečeno nejvyšším bankovním standardem 3D Secur. Nejspíše tak budete požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky nebo potvrzením své bance jiný způsobem, například pomocí aplikace banky neboli elektronického klíče.

Apple Pay - on-line platba. Jde o platbu platební kartou, kterou máte uloženou ve své Apple peněžence.

Google Pay - on-line platba. Jde o platbu platební kartou, kterou máte uloženou ve své Google peněžence.

 

Loga platebni metody

 

Převodem - zálohová faktura - zálohovou fakturu odešleme na Váš e-mail. Fakturu zaplatíte bankovním převodem a až platba dorazí na náš účet, odešleme zboží k Vám.

Online bankovní převod - okamžité přesměrování do Vašeho bankovnictví. Jde o okamžitou platbu prostřednictvím Vašeho internetového nebo mobilního bankovnictví. Česká platební brána ComGate Vás přesměruje do Vašeho internetového nebo mobilního bankovnictví. Tam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte již předpřipravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni z banky zpět k nám do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu připravovat objednávku a ihned odesílat Vaše zboží.

Hotově na prodejně - papírové bankovky nebo mince.

Platební kartou na prodejně - okamžitá zabezpečená platba pomocí platebního terminálu na naši prodejně. Vše je zabezpečeno bankovním standardem 3D Secure a tak budete nejspíš požádáni o zadání PIN kódu do platebního terminálu, pokud se bude jednat o platbu nad 500 Kč nebo ověření pomocí mobilního telefonu. Jednoduše jako kdekoli jinde, kde se používá platební terminál.

 

 

loga bank