O nás

Vášeň pro dokonalé svary a kvalitní práci vedla v roce 2000 k myšlence, sdílet zkušenosti a znalosti z oboru sváření. A tak vznikl Speciál svařovací potřeby spol. s r.o.


Původními zakladateli byli „kolíňáci” František Horáček a Josef Šebek. Firmu postavili na nohy, rozeběhli a vedli bezmála 10 let. Následně zavedenou společnost předali do rukou dalším, mladším, ale již zkušeným harcovníkům z oboru svářecí techniky a to Pavlovi Gerychovi a Petrovi Jančíkovi. Pánové pokračovali v profesionální práci a službách zákazníkům v oboru svařování kovů po dalších více než 12 let. Roku 2023 přišla změna a společnost přešla pod vedení další, a znovu mladší, generace. Opět ale z oboru sváření kovů, svářecí techniky a plynů, pány Jakuba Jelínka a Jana Škalouda.

Již přes 24 let se společnost Speciál svařovací potřeby zaměřuje jen a pouze na svářecí techniku. 24 let na stejné adrese! 24 let plně profesionálně! 

Kamenná prodejna je základní pilíř společnosti a hračkářství pro chlapy. Součástí prodejny a důkazem specializace na svařovací techniku je i servis svářecí techniky. Servis svářeček, invertorů, svářecích hořáků a částečně - okrajově i samostmívacích kukel.

Druhou nohou, na které stojíme, je e-shop www.svarovani-kolin.cz se svářecí technikou. S úctou k zakladatelům se v názvu zmiňuje právě město Kolín.

 

Poslání Speciál svařovací potřeby je i do dalších let jednoduché a přímé. Svářecí technika! Všude, na všech místech a za všech okolností. 

 

 

Logo svarovani-kolin.cz