Cín v tyčích Sn60 Pb40

Cínové tyče určeny pro měkké pájení.

Dostupnost Skladem (113 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Kód: SN60PBX
385 Kč 318 Kč bez DPH
Cín v tyčích Sn60 Pb40
cin v tycich sn60pb40
Novinka

Tyč cínová Sn60 Pb40

Cínové tyče určeny pro měkké pájení.

Jedná se o pájecí směs pro letování neboli měkké pájení. Pájecí směs je v poměru Sn60/Pb40. Pozor nejde o klempířskou pájku, jde o směs olova a cínu. Tyč cínová pochopitelně neobsahuje tavidlo. Ideální pro vás bude všude tam, kde je potřeba velké množství cínu – například pro plnění cínové lázně.

 

Technické parametry:

složení: cín 60%, olovo 40%

délka: 45cm

tvar: trojhranná tyč 

hmotnost: cca 300g

Upozornění: 

Vzhledem Nařízení (ES) č. 1907/2006 a následným předpisům nelze prodávat pájky s obsahem olova široké veřejnosti. Pájky mohou zakoupit pouze právnické osoby nebo osoby s oprávněním k podnikání (OSVČ), pouze pro profesionální použití. Objednávka je tudíž možná pouze s platným IČ.

Kategorie: Měkké pájení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.