PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Zemnící svorka 160A

Zemnící kleště / svorka. Pozinkovaný povrch. Připojení kabelu je kabelovým okem velikosti M10. Měděný kontakt na jedné straně čelistí. Maximální proud 160 A.

Dostupnost Skladem (13 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 512.160
157 Kč 130 Kč bez DPH
Zemnící svorka 160A

Zemnící kleště 160A - pro připojení zemnícího kabelu na svařovaný materiál

Zemnící kleště / svěrka. Pozinkovaný povrch. Připojení kabelu je kabelovým okem velikosti M10 . Měděný kontakt na jedné straně čelistí. Maximální proud 160 A.

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.