Křída mastek 10x10x100 mm

Křída - MASTEK - značkovací s odolností proti vysokým teplotám - až 1200°C, vhodná pro svařování, pálení a hutnický průmysl. Ideální ke značení veškerých kovů, lepenky, kůže, kamene, betonu, textilií a to i na mastný, špinavý nebo mokrý povrch 

Dostupnost Skladem (31 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 548960080129
12 Kč 10 Kč bez DPH
Křída mastek 10x10x100 mm

Mastek čtyřhran 10x10x100 mm, odolná značkovací křída

Svářečský mastek plochý, slouží k popisování při sváření. Je velice odolný teplotám až do 1200 °C. Chemicky odolná a žáruvzdorná křída mastek, která nerozpustná v kyselinách, ideální na značení kovů, kamene, hliníku, betonu, lepenky, kůže, textilií a to jak na mastný, špinavý tak i mokrý povrch.

 

Mastek nekontaminuje váš svar ani ho nepoškodí, pomocí vlhkého hadříku se jednoduše odstraní a nezanechává stopy.

      

  • barva: bílá
  • rozměry :10x10x100mm
  • materiál: mastek (talek, steatit, klouzek)

 

 

 

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.