Zemnící magnetická svorka 500A

Magnetická zemnící svorka slouží k uzemnění svářeček MMA, MIG-MAG, TIG i plazmových zdrojů. Svorka je určena pro svařovací kabely s průřezem 35-50 mm².

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: TSZS500AMAG
508 Kč 420 Kč bez DPH
Zemnící magnetická svorka 500A
Magnetická zemnící svorka 500A
Novinka

Svorka zemnící magnetická 500A

Magnetická zemnící svorka slouží k uzemnění svářeček MIG-MAG, MMA, TIG i plazmových zdrojů. Svorka je určena pro svařovací kabely s průřezem 35-50 mm²

Svorka je vhodná na všechny železné a magnetické povrchy -  ideální kontakt po celou dobu svařování. Svorka je stanovena pro svařovací proud 500 A při pracovním cyklu 35%.

Hmotnost svorky: 1000g

Kategorie: Příslušenství strojů-ostatní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.