PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Kabel svařovací Simplex 70 mm

Svařovací kabel Simplex pro propojení svařovacího zdroje a ručních svařovacích držáků elektrod a zemních svěrek. Průřez 70 mm2. Robustní konstrukce, odolnost vůči teplotám, ohni, ozónu, záření, kyselinám, tukům, benzínu a mnoho dalším vlivům.

Dostupnost Skladem (15 m)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 70MM
507 Kč 419 Kč bez DPH
Kabel svařovací Simplex 70 mm

Kabel svařovací Simplex 70 mm

Svařovací kabel Simplex pro propojení svařovacího zdroje a ručních svařovacích držáků elektrod a zemnících svorek které máme v nabídce v sekci příslušenství strojů . Průřez 70 mm2. Kabel se vyznačuje robustní konstrukce, odolností vůči teplotám, ohni, ozónu, záření, kyselinám, tukům, benzínu a mnoho dalším vlivům.

Parametry:

  • kvalitní měděný svařovací kabel
  • opláštění z měkčeného PVC
  • průřez: 70 mm2
  • max.proud 60%: 460 A
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.