PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Invertor svařovací MAKin 160 MMA

Svářecí invertor MAKin 160 od českého výrobce Kühtreiber. Profi přenosný svařovací zdroj pro kvalitní svařování pomocí metod MMA - svařování obalenou elektrodou ale lze využít i TIGLift neboli TIG s dotykovým zapálením svářecího oblouku. Invertor patří mezi nejlepší na trhu mezi svářecími invertory.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 068710080
4 699 Kč 3 883 Kč bez DPH
Invertor svařovací MAKin 160 MMA

Svařovací invertor MAKin 160

Svářecí invertor MAKin 160 od českého výrobce Kühtreiber. Profi přenosný svařovací zdroj pro kvalitní svařování pomocí metod MMA - svařování obalenou elektrodou ale lze využít i TIGLift neboli TIG s dotykovým zapálením svářecího oblouku. Plně digitální řízení invertoru a jeho vnitřnosti jako je vysokofrekvenční transformátor s feritovým jádrem, transistory a SMD technologie řadí tento invertor mezi nejlepší na trhu mezi svářecími invertory.

Invertor MAKin 160 se pyšní vysokou účinností a je v souladu s přísnými evropskými normami pro eko provoz svařovacích zdrojů. Jeho hlavními přednostmi jsou stabilní svařovací oblouk, energetická efektivita a snadná obsluha, což z něj činí ideální volbu pro profesionální použití.

 

Součástí svářečky NEJSOU kabely. Správné kabely mají rychlospojku připojení 10-25

 

Vlastnosti invertoru Kühtreiber MAKin 160:

  • předně vysoká stabilita svářecího oblouku
  • tepelná ochrana přehřátí invertoru se světelnou signalizací
  • HOT START, který pomůže snadnější zapálení obalené elektrody
  • ANTI STICK, umožňuje snadné odlepení elektrody v případě přilepení
  • ARC FORCE, ten zajišťuje zajišťuje stabilitu oblouku
  • V.R.D. je bezpečnostní systém metody MMA. V klidovém stavu je na výstupních svorkách invertoru pouze 15 V
  • SOFT START pro metodu sváření MMA zajišťuje plynulý náběh proudu a tím pomáhá, aby nedocházelo k vypadávání jističů v domácích podmínkách

 

Technické parametry svářecího invertoru Kühtreiber MAKin 160:

Napájecí napětí 50/60 Hz 1 x 230 V (± 15 %)
Jištění - pomalé 16 A
Rozsah svařovacího proudu 10 - 160 A
Zatěžovatel 100 % (40 °C) 88 A
Zatěžovatel 60 % (40 °C) 114 A
Zatěžovatel 40 % (40 °C) 160 A
Napětí na prázdno 70
Účinnost 85 %
Krytí IP23 H
Konektory pro připojení svařovacích kabelů / hořáku 10-25
Rozměry 290 × 135 × 265 mm
Hmotnost zdroje 3,8 kg

 

Výbava svářečky v balení:
Svařovací zdroj
Návod k svářečce v českém jazyce

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kühtreiber je česká firma, která vyrábí velmi kvalitní svářecí zařízení. Tato společnost se specializuje na vývoj, výrobu a prodej svářecí techniky a všeho, co k ní patří.

Založena byla v roce 1998 a nejdříve se soustředila na český trh, kde si vybudovala silnou prodejní síť. Postupem času se začala rozrůstat i do zahraničí a dnes má obchodní partnery po celém světě. Jejím hlavním cílem je mít spokojené zákazníky, což dosahuje díky spolehlivým strojům, rychlému dodání, skvělému servisu a neustálému rozšiřování nabídky.

V nabídce má přes 80 typů svářecích zařízení pro různé metody sváření jako MMA, TIG a MIG/MAG. Prodává také svářecí hořáky, ochranné masky, náhradní díly a další příslušenství. Velký důraz klade na kvalitu výrobků, které vyrábí ve vlastní továrně v České republice, kde se také kompletují.