Bílá vývojka - Detektor prasklin

Detektor prasklin pro zjišťování povrchových a průběžných prasklin v materiálech jako je kov, tvrdé plasty a další. Nejvíce používáno při svařování společně s červeným penetrantem RED.

Dostupnost Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 192.BIL
218 Kč 180 Kč bez DPH 55 Kč / 100 ml
Bílá vývojka - Detektor prasklin

Bílá vývojka - Detektor prasklin

Detektor prasklin pro zjišťování povrchových a průběžných prasklin v materiálech jako je kov, tvrdé plasty a další. Nejvíce používáno při svařování společně s červeným penetrantem RED

 

Návod pro detekci praskliny a použití spreje:

Jako první použijeme červený Penetrant RED pro zjištění praskliny ve svarech, kterým nastříkáme na kus materiálu nebo svaru. Následně se použije modrý čistič, kterým se vyčistí a odstraní červený penetrant. Žádný strach, pokud má materiál či svar trhlinu, tak červený penetrant do této trhliny spolehlivě pronikl a zůstane tam i po očištění. Následně se použije takzvaná bílá vývojka. Poté pokud je v materiálu či svaru trhlina, bílá vývojka toto místo označí a krásně ukáže trhlinu po reakci s červeným penetrantem. Pro očištění detekovaného místa se následně použije takzvaný modrý čistič - cleaner. Rychlá, snadná a spolehlivá metoda.

Obsah: sprej 400ml

 

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.