PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Rutilové elektrody na ocel ø 2.0, 1 kg 1 kg balení

Svářecí rutilové elektrody na běžnou nelegovanou ( černou ) ocel. Super balení 1 kg . Nejpoužívanější a nejprodávanější rutilové elektrody

Dostupnost Skladem (11 balení)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 122113200001
203 Kč 168 Kč bez DPH 203 Kč / 1 kg
Rutilové elektrody na ocel ø 2.0, 1 kg 1 kg balení
Rutilové elektrody na ocel ø 2.0, 1 kg
Novinka Tip

Rutilové elektrody na černou ocel, ø 2.0 mm, 1 kg balení

Svářecí rutilové elektrody na běžnou nelegovanou ( černou ) ocel. Super balení 1 kg. Nejpoužívanější a nejprodávanější rutilové elektrody. 

Rutilové, snadno ovladatelné ✅ ve všech polohách a s dobrou odstranitelností strusky. Snadno zapálitelný oblouk i u nízkonapěťových svářecích zdrojů. Ohromná stabilita svářecího oblouku a nízký rozstřik.

Její typické použití je pro svařování plechů, obecně pro sváření černých ocelí, svařování karoserií osobních a nákladních automobilů, potrubí, jekly, zemědělské a stavební zařízení, opravy a údržba nejrůznějších výrobků z oceli.

 

Průměr 2,0 mm = 50 - 70 A, čas hoření elektrody 38 vteřin

 

Nejpoužívanější rutilová elektroda. Excelentní svařovací vlastnosti.

Lze použít pro starou trafo svářečku.

 

  • Obal: rutilový-celuosový
  • Označení: E6013
  • Mez kluzu: 460 MPa
  • Mez pevnosti v tahu: 520 MPa
  • Použití: ocel
  • Svařovací proud: DC (+) a AC
  • Elektroda vhodná pro MMA invertory

 

Balení:

  • průměr 2,0 mm x 300 mm = 1,0 kg = cca 93 kusů
Kategorie: Elektrody a dráty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.