PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Popisovač na všechny materiály - Žlutý silný hrot

Žlutý popisovač je vhodný na téměř všechen typ povrchů například sklo, papír, nerez, textil, keramika, guma i dřevo. Oproti jiným popisovačům je popisovač jen se slabým zápachem a bez škodlivých rozpouštědel a i přesto perfektně drží na znečistěném povrchu.

Dostupnost Skladem (18 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: ASSMV-DI.05
103 Kč 85 Kč bez DPH
Popisovač na všechny materiály - Žlutý silný hrot
Popisovač na všechny materiály - Žlutý silný hrot
Novinka

Popisovač žlutý - silný

Žlutý popisovač je vhodný na téměř všechen typ povrchů například nerez, sklo, keramika, guma, papír, dřevo i textil. Oproti jiným popisovačům je popisovač jen se slabým zápachem a bez škodlivých rozpouštědel a i přesto perfektně drží na znečistěném povrchu.

  • Popisovač je ideální pro celou řadu aplikací,
  • Průměr hrotu: 2 - 4 mm
  • Hodí se při sváření, ve stavebnictví, elektrotechnice, v zámečnictví a v dalších profesích.
  • Jedná se o permanentní lakový popisovač s otěruvzdornou schopností a UV odolností. 
  • Značení vydrží až do +100 °C
  • Teplota použití: od -20 °C do +50 °C

 

Použití:  

Sejměte víčko. Hrot fixu přiložte na povrch, který chcete označit. Pumpujte popisovačem nahoru a dolů. Poté co dojde k načerpání inkoustu do hrotu, fix je připraven k použití.

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.