PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Svářečka KITin 2200 Multi MIG Synergic + hořák

Profesionální invertorový svařovací zdroj je navržen pro široké spektrum svařovacích metod. MIG/MAG ( CO2 ), MMA ( obalená elektroda ) a TIG s dotykovým startem ( TigLift ). Vynikající svářečka pro začátečníky i profesionála. Český výrobek! 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 068710351/SET
29 540 Kč 24 413 Kč bez DPH
Svářečka KITin 2200 Multi MIG Synergic + hořák
Svářečka KITin 2200 Multi MIG Synergic + hořák
Novinka Včetně hořáku Včetně kabelů

Svářecí zdroj KITin 2200 Multi MIG Synergic + hořák 240A 4 metry

Profesionální invertorový svařovací zdroj je navržen pro široké spektrum svařovacích metod. MIG/MAG ( CO2 ), MMA ( obalená elektroda ) a TIG s dotykovým startem ( TigLift ), což umožňuje svařování v ochranné atmosféře s použitím netavící se elektrody. Svářecí zdroj je vybaven pokročilými technologiemi, včetně využití vysokofrekvenčního transformátoru s feritovým jádrem, tranzistorů, digitálního řízení a SMD technologie, což zajišťuje optimální výkon. Navíc to i snižuje spotřebu elektrické energie až o 30 %.

Díky své vysoké účinnosti tento svařovací stroj splňuje všechny evropské normy a nabízí řadu předností, jako je stabilní svařovací oblouk, energetická efektivita a snadná obsluha. Podporuje svařování s drátem o průměrech 0,6 / 0,8 / 0,9 / 1,0 / 1,2 mm.

Uživatelé ocení synergický program pro svařování oceli, hliníku, nerezové oceli a CuSi materiálů, který zajišťuje jednoduché nastavení s automatizovanou optimalizací parametrů svařování na základě vybraného drátu, plynu a materiálu. Stroj také nabízí možnost manuálního nastavení pro ty, kteří preferují tradiční přístup.

Vynikající svářečka pro začátečníky i profesionála.

 

 

Výhody svářečky Kuhtreiber KITin 2200 Multi MIG Synergic:

+ výkonná, pojízdná, klasická svářečka na kolečkách

+ moderní invertorová technologie pro sváření ,,céóčkem"

+ český výrobek

+ možnost zapnutí klasického, stupňovitého, jednoduchého nastavení svářecího proudu

+ 4-kladka kovová a všechny kladky hnané

+ lze použít malý 5 kg drát CO2 i velký 15 - 18 kg svářecí drát CO2

+ synergie ale i možnost manuálního nastavení

+ profesionální svářečka !!

 

Mezi speciální funkce patří HOT START pro MMA, což usnadňuje zapálení elektrody, ANTI STICK pro předcházení přilepení elektrody, ARC FORCE pro stabilní oblouk a SOFT START MMA pro ochranu před výpadky jističů.

Pro MIG/MAG svařování jsou k dispozici funkce jako předfuk a dofuk plynu, SOFT START, dohoření drátu, 2-takt / 4-takt spínání, nastavení indukčnosti, možnost dálkového ovládání, JOB MODE pro ukládání vlastních svařovacích programů, testování plynu, snadné zavádění drátu a bodování.

Pro LiftTIG (s dotykovým startem) svařování nabízí stroj funkce jako předfuk a dofuk plynu a také DOWN SLOPE.

 

Připojení do zásuvky 380 V a stačí jistič 16 A

 

 

Technické parametry svářečky KITin 2200 Multi MIG Synergic

 

Napájecí napětí 50/60 Hz 3× 400 (±10 %)
Jištění - pomalé 16 A
Rozsah svařovacího proudu 25 - 200 A (MIG) / 10 - 200 A (MMA, TIG)
Výkon 3,2 kW (TIG) / 4,2 kW (MMA) / 3,8 kW (MIG)
Napětí na prázdno 65 V
Rozsah svařovacího napětí 15,3 - 24 V (MIG), 10,4 - 18 V (TIG), 20,4 - 28 V (MMA)
Zatěžovatel 100 % (40 °C) 155 A
Zatěžovatel 60 % (40 °C) 200 A
Osazené kladky 0,6 – 0,8 mm
Účinnost 85 %
Krytí IP 21 S
Rozměry 940 x 420 x 740 mm
Hmotnost 39 kg

 

Výbava svářečky v balení:
Svařovací zdroj, hořák 240A 4 metry, odnímatelný zemnící kabel, redukce cívky drátu pro cívku K300 ( větší středová díra v cívce ) a plynová hadička
Návod k svářečce v českém jazyce

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 42 kg

Videopředstavení svářečka KITin 2200 Multi MIG Synergic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kühtreiber je česká firma, která vyrábí velmi kvalitní svářecí zařízení. Tato společnost se specializuje na vývoj, výrobu a prodej svářecí techniky a všeho, co k ní patří.

Založena byla v roce 1998 a nejdříve se soustředila na český trh, kde si vybudovala silnou prodejní síť. Postupem času se začala rozrůstat i do zahraničí a dnes má obchodní partnery po celém světě. Jejím hlavním cílem je mít spokojené zákazníky, což dosahuje díky spolehlivým strojům, rychlému dodání, skvělému servisu a neustálému rozšiřování nabídky.

V nabídce má přes 80 typů svářecích zařízení pro různé metody sváření jako MMA, TIG a MIG/MAG. Prodává také svářecí hořáky, ochranné masky, náhradní díly a další příslušenství. Velký důraz klade na kvalitu výrobků, které vyrábí ve vlastní továrně v České republice, kde se také kompletují.