PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Diamantový brusný kotouč

Speciální diamantový brusný kotouč vhodný k broušení wolframových elektrod, dále je vhodný pro broušení skla, kamene, špeků a dalších extrémně tvrdých materiálů.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 100X22.2
576 Kč 476 Kč bez DPH
Diamantový brusný kotouč
diamantový brusný kotouč
Novinka

Brusný diamantový kotouč

Speciální diamantový brusný kotouč vhodný k broušení wolframových elektrod , dále je vhodný pro broušení skla, kamene a dalších extrémně tvrdých materiálů.

Díky středovému otvoru lze upnout i do většiny úhlových brusek, proto se nemusíte bát brusný kotouč vzít i na montáž kde ho určitě využijete.

  • oboustranný středně hrubý brusný kotouč s diamanto - titanovou vrstvou
  • jedná se o novinku mezi brusnými kotouči
  • slouží k broušení slitin wolframů, karbidu, kalených kovů, dlažby, minerálů 
  • velikost 100 mm 
  • středový otvor 22,2 mm
  • tloušťka 1,1 mm
Kategorie: Brusné kotouče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.