Svářečka KITin 2200 Multi MIG Synergic

Profesionální invertorový svařovací zdroj je navržen pro široké spektrum svařovacích metod. MIG/MAG ( CO2 ), MMA ( obalená elektroda ) a TIG s dotykovým startem ( TigLift ). Vynikající svářečka pro začátečníky i profesionála. Český výrobek! 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 068710351
25 741 Kč 21 274 Kč bez DPH
Svářečka KITin 2200 Multi MIG Synergic
Svářečka KITin 2200 Multi MIG Synergic
Novinka

Svářecí zdroj KITin 2200 Multi MIG Synergic

Profesionální invertorový svařovací zdroj je navržen pro široké spektrum svařovacích metod. MIG/MAG ( CO2 ), MMA ( obalená elektroda ) a TIG s dotykovým startem ( TigLift ), což umožňuje svařování v ochranné atmosféře s použitím netavící se elektrody. Svářecí zdroj je vybaven pokročilými technologiemi, včetně využití vysokofrekvenčního transformátoru s feritovým jádrem, tranzistorů, digitálního řízení a SMD technologie, což zajišťuje optimální výkon. Navíc to i snižuje spotřebu elektrické energie až o 30 %.

Díky své vysoké účinnosti tento svařovací stroj splňuje všechny evropské normy a nabízí řadu předností, jako je stabilní svařovací oblouk, energetická efektivita a snadná obsluha. Podporuje svařování s drátem o průměrech 0,6 / 0,8 / 0,9 / 1,0 / 1,2 mm.

Uživatelé ocení synergický program pro svařování oceli, hliníku, nerezové oceli a CuSi materiálů, který zajišťuje jednoduché nastavení s automatizovanou optimalizací parametrů svařování na základě vybraného drátu, plynu a materiálu. Stroj také nabízí možnost manuálního nastavení pro ty, kteří preferují tradiční přístup.

Vynikající svářečka pro začátečníky i profesionála.

 

 

Výhody svářečky Kuhtreiber KITin 2200 Multi MIG Synergic:

+ výkonná, pojízdná, klasická svářečka na kolečkách

+ moderní invertorová technologie pro sváření ,,céóčkem"

+ český výrobek

+ možnost zapnutí klasického, stupňovitého, jednoduchého nastavení svářecího proudu

+ 4-kladka kovová a všechny kladky hnané

+ lze použít malý 5 kg drát CO2 i velký 15 - 18 kg svářecí drát CO2

+ synergie ale i možnost manuálního nastavení

+ profesionální svářečka !!

 

Mezi speciální funkce patří HOT START pro MMA, což usnadňuje zapálení elektrody, ANTI STICK pro předcházení přilepení elektrody, ARC FORCE pro stabilní oblouk a SOFT START MMA pro ochranu před výpadky jističů.

Pro MIG/MAG svařování jsou k dispozici funkce jako předfuk a dofuk plynu, SOFT START, dohoření drátu, 2-takt / 4-takt spínání, nastavení indukčnosti, možnost dálkového ovládání, JOB MODE pro ukládání vlastních svařovacích programů, testování plynu, snadné zavádění drátu a bodování.

Pro LiftTIG (s dotykovým startem) svařování nabízí stroj funkce jako předfuk a dofuk plynu a také DOWN SLOPE.

 

 

Připojení do zásuvky 380 V a stačí jistič 16 A

 

!! Neobsahuje svářecí hořák. Hořák se připojuje EUROkoncovkou.

 

 

Technické parametry svářečky KITin 2200 Multi MIG Synergic

 

Napájecí napětí 50/60 Hz 3× 400 (±10 %)
Jištění - pomalé 16 A
Rozsah svařovacího proudu 25 - 200 A (MIG) / 10 - 200 A (MMA, TIG)
Výkon 3,2 kW (TIG) / 4,2 kW (MMA) / 3,8 kW (MIG)
Napětí na prázdno 65 V
Rozsah svařovacího napětí 15,3 - 24 V (MIG), 10,4 - 18 V (TIG), 20,4 - 28 V (MMA)
Zatěžovatel 100 % (40 °C) 155 A
Zatěžovatel 60 % (40 °C) 200 A
Osazené kladky 0,6 – 0,8 mm
Účinnost 85 %
Krytí IP 21 S
Rozměry 940 x 420 x 740 mm
Hmotnost 39 kg

 

Výbava svářečky v balení:
Svařovací zdroj, odnímatelný zemnící kabel, redukce cívky drátu pro cívku K300 ( větší středová díra v cívce ) a plynová hadička
Návod k svářečce v českém jazyce

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 40 kg

Videopředstavení svářečka KITin 2200 Multi MIG Synergic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kühtreiber je česká firma, která vyrábí velmi kvalitní svářecí zařízení. Tato společnost se specializuje na vývoj, výrobu a prodej svářecí techniky a všeho, co k ní patří.

Založena byla v roce 1998 a nejdříve se soustředila na český trh, kde si vybudovala silnou prodejní síť. Postupem času se začala rozrůstat i do zahraničí a dnes má obchodní partnery po celém světě. Jejím hlavním cílem je mít spokojené zákazníky, což dosahuje díky spolehlivým strojům, rychlému dodání, skvělému servisu a neustálému rozšiřování nabídky.

V nabídce má přes 80 typů svářecích zařízení pro různé metody sváření jako MMA, TIG a MIG/MAG. Prodává také svářecí hořáky, ochranné masky, náhradní díly a další příslušenství. Velký důraz klade na kvalitu výrobků, které vyrábí ve vlastní továrně v České republice, kde se také kompletují.