Samozatmavovací kukla Spectra Blue

Svářecí kukla SPECTRA je univerzálně použitelná pro všechny svářecí metody. Její design kombinuje nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti a pohodlí s vynikajícími technickými vlastnostmi. Díky nízké hmotnosti a ergonomicky navrženému nastavitelnému hlavovému kříži zajišťuje kukla uživatelům maximální komfort i při dlouhodobém nošení. Velké zorné pole o rozměrech 100 x 65 mm, optika nejvyšší třídy a široký výběr nastavení odstínů z této masky činí ideální volbu pro profesionální svářeče.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Kód: SK18/00044
2 399 Kč 1 983 Kč bez DPH
Samozatmavovací kukla Spectra Blue

Svářečská kukla samostmívací Spectra Blue

Svářecí samostmívací kukla SPECTRA je univerzálně použitelná pro všechny svářecí metody. Její design kombinuje nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti a pohodlí s vynikajícími technickými vlastnostmi. Díky nízké hmotnosti a ergonomicky navrženému nastavitelnému hlavovému kříži zajišťuje kukla uživatelům maximální komfort i při dlouhodobém nošení. Velké zorné pole o rozměrech 100 x 65 mm, optika nejvyšší třídy a široký výběr nastavení odstínů z této masky činí ideální volbu pro profesionální svářeče.

Profi kukla od skoro neznámého výrobce Most ale s profi samostmívací kazetou, kterou používá i český výrobce AlfaIn v svářecí kukle S9B Rychlý modrý žralok. Cenově je ale tato kukla za 1/3 ceny. Skvělá volba. Doporučujeme. Profi kukla za neskutečně nízké peníze.

 

Technické parametry samostmívací kukly Spectra Blue:

Typ MOST SPECTRA
Optická třída EN379 1/1/1/1
Velikost průzoru 100 x 65 mm
Počet senzorů 4
Variabilní zatmavení 5-8 a 9-13
Ovládání zatmavení Vnitřní
Stupeň ochrany proti UV/IR 16 DIN
Ovládání zpoždění Ano / plynulé
Ovládání citlivosti zatmavení Ano / plynulé
Brousící mód Ano
Reakční čas zatmavení 0,000033 s (0,033 ms)
Reakční čas zesvětlení 0,3 s – 0,9 s
Typ baterie Solární + baterie CR2450
Indikátor slabé baterie Ano
Provozní teplota -5°C až + 55°C
Skladovací teplota - 20°C až +70°C
Hmotnost 490 g
Normy / Certifikáty EN 379, EN 175
Kategorie: Svářecí kukly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.