Svářečská kukla G5-03 Pro

Samozatmívací svářečská kukla 3M™ Speedglas™ G5-03 Pro je speciálně navržena pro všestranné svářeče. Kukla umožňuje přepínání mezi svařováním a broušením a to díky nové funkci TAP.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 631820
13 861 Kč 11 455 Kč bez DPH
Svářečská kukla G5-03 Pro
Speedglas G5-03 Pro
Novinka

Svářečská přilba 3M™ Speedglas™ G5-03 Pro

Samozatmívací svářečská kukla 3M™ Speedglas™ G5-03 Pro je speciálně navržena pro všestranné svářeče. Kukla umožňuje přepínání mezi svařováním a broušením a to díky nové funkci TAP.

Svářečská kukla 3M™ Speedglas™ G5-03 Pro využívá technologii nové generace, která umožní zajistit dynamickou ochranu při svařování. Tato přilba je navržena pro výzvy, kterým svářeči čelí při své práci, obsahuje funkci poklepání pro aktivaci režimu broušení nebo řezání. 

Přilba 3M™ Speedglas™ G5-03 Pro díky nové funkci TAP vám umožní přepínání mezi svařováním a broušením. Díky vysoce přizpůsobitelným nastavením, včetně kontroly nad tím, jak vidíte svařovací louži a jak si nastavíte přilbu pro dodatečnou ochranu proti záření, rozstřiku a jiskrám, vám kukla Speedglas™ G5-03 Pro umožní převzít kontrolu nad vaší ochranou.

Kukla je vybavena technologií 3M™ Speedglas™ Natural Color Technology tzv. technologií proměnlivých barev a režimem svařování.  Nejnovější volitelné úkolové světlo vám umožní vidět více z obrobku. Volitelný systém adaptérů na přilbu dovoluje připojení pevné svářečské čepice. Kukla je již včetně náhlavní pásky, předního panelu a automatického zatmavovacího filtru.

Kukla je vhodná především pro většinu typů svařování MMA, MIG/MAG, TIG a plazmové řezání a svařování.

Svářečská kukla 3M™ Speedglas™ G5-03 Pro má již zabudovanou kazetu (filtr) Series G-01/03 který chrání oči uživatele a poskytuje trvalou ochranu (bez ohledu na to, zda je svářečská kazeta ve světlém nebo tmavém stavu nebo zda je v provozu funkce automatického ztmavení.) Svářečskou kazetu lze spárovat a propojit se zařízením iOS a Android pomocí aplikace 3M™.

 

Technické parametry:

Boční průzory: ano

Čas přepínání: 0,1ms

Zatmavení : 5, 8-13

Počet snímačů: 4

Ochrana UV/IR zařízení: odstín 13 (trvalý)

Typ baterieLithiová: CR2032 a solární článek

Vnitřní průzor: 109mm x 73mm

Výdrž baterie: 1500h - 2000h

Barva zorníku: přírodní

Barva: černá

Hmotnost: 0,6 kg

Kategorie: Svářecí kukly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg

Návod na vložení fólie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.