PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Svářečka TIG Perun 200 T HF + hořák

Svařovací invertor, který je přenosný a jednofázový, je ideální pro svařování pomocí metod TIG DC a MMA. Je s vysokofrekvenčním startem HF. Výkonná svářečka, vyrobená v České republice, je zárukou kvality a spolehlivosti.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 5.0315/SET
22 437 Kč 18 543 Kč bez DPH
Svářečka TIG Perun 200 T HF + hořák
Svářečka TIG Perun 200 T HF
Novinka Včetně hořáku Včetně kabelů

TIG invertorová svářečka AlfaIn Perun 200T HF s hořákem 4 m 26A Parker

Svařovací invertor, který je přenosný a jednofázový, je ideální pro svařování pomocí metod TIG DC a MMA. Nabízí vysokofrekvenční start HF, funkci Bi-Level, možnost bodování a paměť pro nastavení až 10 různých pracovních úloh. Dále je vybaven ventilátorem, který se spustí pouze v případě potřeby, čímž zvyšuje efektivitu a prodlužuje životnost přístroje. Tato výkonná svářečka, vyrobená v České republice, je zárukou kvality a spolehlivosti.

 

 

Výhody svářečky TIG AlfaIn Perun 200 T HF:

+ malá, lehká, přenosná a výkonná invertorová svářečka pro TIG DC ( není AC/DC na hliník )

+ invertorová technologie pro sváření obalenou elektrodou ale zejména pro TIG HF

+ mnoho svářecích technických funkcí pro ulehčení práce a bezvadný výsledek

+ jednoduché nastavení svářečky

+ paměť pro uložení svářecích programů

+ český výrobek vysoké kvality

+ profesionální svářečka

+ možnost připojení na dlouhou prodlužovačku či elektrocentrálu

Tento kompaktní zdroj se snadno přenáší díky svému malému rozměru, nízké hmotnosti a praktickému madlu. Je navržen tak, aby byl kompatibilní s elektrocentrálami, přičemž je nutné, aby měla centrála minimální výkon 11 kVA a byla vybavena automatickou regulací napětí.

 

Pro zapojení do sítě 220 V je dostačující jistič o proudové hodnotě 16 A.

 

Svářečka AlfaIn TIG Perun 200 T HF představuje špičkové zařízení pro profesionální použití. Nabízí pokročilé funkce pro TIG DC svařování, včetně možnosti vysokofrekvenčního HF zapálení oblouku nebo dotykového startu LIFT ARC. Zvlášť HF zapalování usnadňuje práci a zvyšuje efektivitu svařování. Uživatelům je k dispozici široké spektrum možností individuálního nastavení, jako jsou předfuk a dofuk plynu, náběh a doběh proudu, koncový proud, Bi-Level funkce a bodování. Přepínání mezi režimy 2-TAKT a 4-TAKT umožňuje flexibilní adaptaci na různé svařovací situace.

Pro MMA svařování je svářečka vybavena funkcemi HOT START, ARC FORCE a ANTI STICK, které zajišťují optimální výkon a prevenci přilepení elektrody.

Zařízení umožňuje ukládat do paměti až 10 svařovacích programů (jobů) pro každou svařovací metodu. Pro TIG DC to znamená možnost uložení kombinací nastavení svařovacího proudu, předfuku a dofuku plynu, náběhu a doběhu proudu a bodování. Pro MMA metodu lze uložit kombinace nastavení svařovacího proudu, HOT START a ARC FORCE.

Další významnou vlastností je funkce VDP - ventilátor dle potřeby, která zajišťuje automatické vypnutí ventilátoru, pokud chlazení není potřebné. Tato inteligentní funkce přináší nižší opotřebení zařízení, menší hlučnost a úsporu energie. Zařízení je také vybaveno kontrolkou přehřátí pro zvýšenou bezpečnost při práci.

 

Technické parametry svářečky AlfaIn TIG Perun 200 T HF:

 • Metoda: TIG a MMA
 • Síťové napětí: 1x230 / 50-60
 • Rozsah svařovací proudu: 5 - 200 A
 • Napětí naprázdno: 85 V
 • Jištění: 16 A
 • Maximální efektivní proud: 16,0 A
 • Svařovací proud (DZ=100%): 80 A pro MMA,100 A pro TIG
 • Svařovací proud (DZ=60%): 105 A pro MMA, 130 A pro TIG
 • Svařovací proud (DZ=x%): 15%=200 A, 25%=200 A
 • Třída izolace: H
 • Krytí: IP23S
 • Normy EN 60974-1, EN 60974-10 cl. A EN 60974-1, EN 60974-10 cl. A
 • Rozměry (š x d x v): 160 x 460 x 280
 • Hmotnost: 7 kg

 

Výbava svářečky v balení:
Svařovací zdroj, zemnící kabel, plynová hadička pro připojení plynu a profesionální TIG hořák 26A značky Parker o délce 4 metry.
Návod k svářečce v českém jazyce

 

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11 kg

Videoprezentace svářečky TIG Perun 200 T HF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Alfa In je česká firma, která se zabývá výrobou svářecích strojů a dalšího vybavení. Založena byla na začátku roku 1998 skupinou vedoucích pracovníků společně s firmou ENVINET a.s. V roce 2002 se firma přestěhovala do nového sídla v průmyslové zóně Nová Ves.

Vyrábí svářecí stroje, stroje na řezání plazmou, transformátory a filtry na plyn. V roce 2010 přidali do své nabídky generátory značky MEDVED. Jsou také jedinými dodavateli orbitálního svářecího zařízení značky ORBITEC a zabývají se instalací automatizovaných pracovišť, včetně robotických, nejen pro sváření. Nedávno začali nabízet i služby CNC plazmového řezání.

V roce 2013 rozšířili své prostory v Nové Vsi o novou halu pro robotiku a automatizaci, včetně CNC řezacích pracovišť.

Firma prodává své výrobky nejen v České republice, ale i v zahraničí pod vlastní značkou i pod značkami jiných významných firem ve svářečském průmyslu. Stali se také výhradními dovozci svařovacích hořáků PARKER a jsou zástupci holandské firmy FMG, která vyrábí plynoměry, pro Českou a Slovenskou republiku. Mezi jejich důležité zákazníky patří skupina RWE. Jsou největším dodavatelem plynových filtrů v Česku a na Slovensku.

Od roku 2000 má Alfa In certifikovaný systém řízení kvality podle normy ISO 9001.