PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Kleště samosvorné rychloupínací - oblé

Samosvorné kleště vhodné do každé dílny.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: ZB261180
196 Kč 162 Kč bez DPH
Kleště samosvorné rychloupínací - oblé

Kleště samosvorné rychloupínací

Samosvorné kleště pro svářeče, klempíře nebo zámečníky, s elipsovitou čelistí tvaru WR. Kleště pro snadné, rychlé a pevné sevření materiálů, hodí se zejména při svařování.

  • Ovládací šroub pro nastavení tloušťky materiálu, páka pro rychlé odjištění.
  • Délka: 180 mm
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Začali příběh v roce 1992 pod názvem AZ-SATELIT s.r.o. Manželé Holancovi se rozhodli využít velkého zájmu o nářadí, které bylo po revoluci těžko dostupné, a proto kontaktovali významné výrobce nářadí s nabídkou, že jejich produkty začali distribuovat v České republice.

Po téměř 20 let se firma zaměřovala hlavně na velkoobchodní prodej nářadí od předních světových výrobců. Dodávali nářadí do mnoha obchodů s železářstvím a kutilskými potřebami po celé České republice a na Slovensku. Objem prodejů a dobré jméno firmy rychle rostly. Ale ekonomická krize mezi lety 2008 a 2010 zasáhla i velké výrobce, kteří museli začít šetřit. Někteří se rozhodli opustit některé trhy nebo se pokusili prodávat své produkty přímo zákazníkům, což znamenalo, že už nepotřebovali distributory jako AZ-SATELIT a tak vznikla přímo značka PROTECO.