PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Kladka podávací s drážkou pro trubičkový drát 0,8 - 1.0 mm 22/30

Podávací kladky pro trubičkový drát do svářečky MIG/MAG.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do:
7.8.2024
Možnosti doručení
Kód: 2318
589 Kč 487 Kč bez DPH
Kladka podávací s drážkou pro trubičkový drát 0,8 - 1.0 mm 22/30

Podávací kladka pro svářečky MIG/MAG na ocel

Náhradní podávací kladka se dvěma drážkami tvaru V, vhodná pro podávání běžného trubičkového dutinkového svářecího drátu na různé typy oceli.
 
  • Průměr kladky: 22/30
  • Pro průměr drátu: 0,8 - 1,0 mm

 

 
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Alfa In je česká firma, která se zabývá výrobou svářecích strojů a dalšího vybavení. Založena byla na začátku roku 1998 skupinou vedoucích pracovníků společně s firmou ENVINET a.s. V roce 2002 se firma přestěhovala do nového sídla v průmyslové zóně Nová Ves.

Vyrábí svářecí stroje, stroje na řezání plazmou, transformátory a filtry na plyn. V roce 2010 přidali do své nabídky generátory značky MEDVED. Jsou také jedinými dodavateli orbitálního svářecího zařízení značky ORBITEC a zabývají se instalací automatizovaných pracovišť, včetně robotických, nejen pro sváření. Nedávno začali nabízet i služby CNC plazmového řezání.

V roce 2013 rozšířili své prostory v Nové Vsi o novou halu pro robotiku a automatizaci, včetně CNC řezacích pracovišť.

Firma prodává své výrobky nejen v České republice, ale i v zahraničí pod vlastní značkou i pod značkami jiných významných firem ve svářečském průmyslu. Stali se také výhradními dovozci svařovacích hořáků PARKER a jsou zástupci holandské firmy FMG, která vyrábí plynoměry, pro Českou a Slovenskou republiku. Mezi jejich důležité zákazníky patří skupina RWE. Jsou největším dodavatelem plynových filtrů v Česku a na Slovensku.

Od roku 2000 má Alfa In certifikovaný systém řízení kvality podle normy ISO 9001.