Stříbrná pájka obalené 30% stříbra

Obalovaná pájka průměr 1,5 mm je obalen tavidlem, které je plně flexibilní. Pájka se může ohýbat. Obalené pájky jsou vhodné pro pájení, kde není vhodné nanášet tavidlo ručně. Tavidlo chrání pájku a vyčistí spoj před oxidací.

Dostupnost Skladem (69 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: G3015CD
132 Kč 109 Kč bez DPH
Stříbrná pájka obalené 30% stříbra

Obalovaná pájka průměr 2 mm je obalen tavidlem, které je plně flexibilníPájka se může ohýbat. Obalené pájky jsou vhodné pro pájení, kde není vhodné nanášet tavidlo ručně. Tavidlo chrání pájku a vyčistí spoj před oxidací. 

  • Kapilární pájení ocelí, mědi, slitin mědi, niklu, slitin niklu
  • 30% stříbra
  • CU 35,7%
  • Tavný rozsah: 680-765°C
  • Množství: 1 kus

 

 

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.