PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Náplň Castolin - Gas/Pro 1 L

Směs je vhodná pro všechny typy pájení do každé dílny.

Dostupnost Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 757038
437 Kč 361 Kč bez DPH
Náplň Castolin - Gas/Pro 1 L

Náplň Castolin - Gas/Pro 1 L

Nová směs plynů dosahuje nejvyšší účinnosti a teploty. GAS/Pro náplně jsou nejvýkonnější propanové plyny, které jsou dostupné na trhu jako výměnné kartuše. Byly navrženy tak, aby vyhovovaly všem nárokům na profesionální prostředí. Robustní láhev je vyrobena z kvalitní oceli s pájenými spoji. 

  • Vhodné do soupravy  Castolin Flex 4000
  • Teplota plamene: 2300 °C
  • Připojení: US závit
  • Jednorázové lahve bez možnosti dalšího plnění
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Castolin Eutectic je přední společnost na světě, která se zabývá údržbou, opravami a ochranou výrobků před opotřebením. Díky více než 100leté praxi ve sváření, pájení a nástřiku mají odborné znalosti, aby poskytovali efektivní služby. Castolin Eutectic je tu pro vás, pokud potřebujete pomoci s ochranou povrchů, opravami nebo spojováním materiálů.

Firma zaměstnává přes 1500 lidí a působí ve více než 100 zemích. Jejich heslo zní: kvalita, servis a technická vynikající práce přináší zákazníkům výhody.

S více než 700 specialisty na různé aplikace se firma stará o zákazníky po celém světě. Jejich hlavním cílem je pomáhat vám prodloužit životnost vašeho strojního zařízení a vybavení, chránit vaše investice a nabízet řešení na míru vašim potřebám.