Separační sprej HPT 200

Sprej slouží k očištění koncových součástí hořáku a tím zabraňuje přichycení svarového kovu na povrchu a svařovacích tryskách.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 83.5300.3000
126 Kč 104 Kč bez DPH 32 Kč / 100 ml
Separační sprej HPT 200
separační sprej HPT200
Novinka

Sprej separační HPT 200

Sprej slouží k očištění koncových součástí hořáku a tím zabraňuje přichycení svarového kovu na povrchu a svařovacích tryskách.

Separační sprej HPT 200 je bez silikonu a je plněn prachem z minerálního granulátu, čímž dochází k bílé prachové stopě, která je brzy suchá a tím umožní vidět místo, kde byl sprej použit.

  • Sprej zvyšuje životnost plynových a kontaktních trysek.
  • Nanesená vrstva separačního spreje HPT 200 zamezí rozstřiku svarového kovu vznikajícího při svařování.
  • Sprej je možné po aplikaci jednoduše z povrchu setřít.
  • Usnadňuje posuv svařovacího drátu.  

 

Bezpečnostní pokyny:

Dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené na obalu a bezpečnostním listu výrobku. Změny vyhrazeny. Před každým použitím ověřte snášenlivost podkladového materiálu.

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.