Sprej keramický Binzel 400ml

Sprej ochranný keramický na svařování určený k ochraně proti rozstřiku pro ruční i robotické sváření. Aplikuje se do hubic MIG/MAG hořáků, ale i na svařovací přípravky nebo přímo na svařované díly.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 192.0229
677 Kč 560 Kč bez DPH 169 Kč / 100 ml
Sprej keramický Binzel 400ml

Keramický ochranný sprej na svařování - pro ochranu svářecích hořáků a jejich hubic

Keramický ochranný sprej na svařování určený k ochraně proti rozstřiku pro ruční i robotické sváření. Aplikuje se do hubic MIG/MAG hořáků, ale i na svařovací přípravky nebo přímo na svařované díly.

Použití keramického spreje výrazně omezí ulpívání rozstřiku - kuliček. Předností keramického svářecího spreje jsou i jeho izolační vlastnosti. Keramický ochranný film je totiž elektricky nevodivý, což zajišťuje optimální zapalování oblouku a i klidně hořící oblouk.

Sprej zanechává po nastříknutí bílý ochranný keramický film. Sváření je možné zahájit po cca 5 vteřinách od aplikace keramického spreje, které stačí pro zaschnutí filmu. Sprej je bezsilikonový a odolává extrémnímu teplu při sváření a i samotnému otěru.

 

Použití keramického svářecího spreje:

  • Pro dosažení optimálního výsledku je nutno sprej po dobu asi 30-ti vteřin protřepávat, aby se promísily všechny v něm obsažené složky.
  • Rovnoměrným nástřikem provedeným ze vzdálenosti 10 až15 centimetrů se na dílech, které je zapotřebí chránit, vytvoří ochranný keramický bílý film.
  • Po zaschnutí, které trvá pouhých 5 vteřin, je možné zahájit samotné sváření.
  • Po použití spreje je vhodné nádobu obrátit vzhůru nohama a krátkým, cca 1 vteřinovým stiskem ventilu pročistit trysku, aby nedošlo k ucpání pro příští použití.
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Abicor Binzel je německá firma, která vyrábí vysoce kvalitní svářecí zařízení. Byla založena v roce 1945 ve městě Giessen.