Separační prostředek proti rozstřiku BINZEL Protec CE15L - sprej 400ml

Prostředek zaručující perfektní kvalitu následného zinkování nebo nátěrů. Použití v procesech Svařování, Lakování, Pokovování povrchu, Práškové lakování, Galvanické úpravy.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 192.D036
329 Kč 272 Kč bez DPH
Separační prostředek proti rozstřiku BINZEL Protec CE15L - sprej 400ml

Separační prostředek proti rozstřiku BINZEL Protec CE15L - sprej 400ml

Prostředek zaručující perfektní kvalitu následného zinkování nebo nátěrů. Většina používaných ochranných prostředků proti rozstřiku při svařování má negativní účinky na kvalitu nebo optický vzhled následných povrchových úprav. Jejich použití může vést k narušení povrchu následné povrchové úpravy popřípadě ke korozi. Rozstřik je sice odstraněn, ale na materiálu zůstávají následně místa na kterých nedojde ke kvalitní povrchové úpravě ať již se jedná o nátěr nebo zinkování.

Odpovídající ochranný prostředek proti rozstřiku při svařování je rozhodujícím předpokladem pro následné kvalitní povrchové úpravy zinkováním nebo nátěrem.

Biologicky odbouratelný ochranný svařovací prostředek METALLOTION PROTEC CE15L optimalizuje kvalitu svařovaných dílů díky ochrannému a samočisticímu efektu během jednoho pracovního kroku. Výsledkem je svar bez pórů a víceprací, spojených s následnými povrchovými úpravami svařence zinkováním, práškovým nanášením barev nebo lakováním.

Ochranný svařovací přípravek METALLOTION PROTEC CE15L je vodní emulze na bázi glycerínesterových olejů a emulgátorů, který neobsahuje silikon ani freonové sloučeniny.

Přípravek je určen pro ochranu svařenců a svařovacích přípravků proti ulpívání rozstřiku při svařování. Přípravek působí jak v „mokrém“ stavu – během svařování chrání před ulpíváním rozstřiku, tak po ukončení svařování, kdy zajišťuje dočasnou ochranu proti korozi. Z toho důvodu jej lze použít i jako dočasnou ochranu upravených ploch v případě, kdy další operace (povrchová úprava nebo jiné zpracování) následuje s určitým časovým odstupem.

Použití:

Přípravek je prověřen a certifikován pro použití v procesech: Svařování, Lakování, Pokovování povrchu, Práškové lakování, Galvanické úpravy
  Kategorie: Příslušenství
  Záruka: 2 roky
  Hmotnost: 0.5 kg

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Abicor Binzel je německá firma, která vyrábí vysoce kvalitní svářecí zařízení. Byla založena v roce 1945 ve městě Giessen.