Magnetický držák hořáku MIG/MAG

Držák pro svařovací hořák typu MIG/MAG. Jde o velice praktickou pomůcku pro svářeče, kteří s touto metodou pracují. Držák má magnetickou spodní část, díky níž můžete držák připevnit i na svářečku, nebo na jakýkoliv kovový povrch a hořák bezpečně odložit. 

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Kód: MHOLD
299 Kč 247 Kč bez DPH
Magnetický držák hořáku MIG/MAG
Magnetický držák MIG/MAG
Novinka

Celokovový držák s magnetem pro hořáky typu MIG/MAG

Držák pro svařovací hořák typu MIG/MAG. Jde o velice praktickou pomůcku pro svářeče, kteří s touto metodou pracují. Držák má magnetickou spodní část, díky níž můžete držák připevnit i na svářečku, nebo na jakýkoliv kovový povrch a hořák bezpečně odložit

 

  •  barva držáku se může lišit. 
Kategorie: Hořáky pro MIG/MAG
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.