Migatronic Pi 200 HP PFC + hořák

Migatronic Pi 200 HP PFC set

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
6.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 8.79510156
89 900 Kč 74 298 Kč bez DPH
Migatronic Pi 200 HP PFC + hořák

Svařovací zdroj PI 200 HP PFC, TIG 201 4m, 3m síťový a zemnící kabel.

Migatronic Pi  jsou profesionální snadno ovladatelné MMA / TIG svařovací stroje - umožňují přesné svařování nízkouhlíkových ocelí, nerezavějících ocelí, hliníku a dalších vysokolegovaných materiálů.  Invertorová technologie zajišťuje optimalizovaný výkon svařovacího stroje. Pi jsou určené pro jakýkoliv druh činnosti v oblasti svařování - oprava, montáž, stavební práce.

Migatronic Pi 350 - 500 je navíc vhodný i pro automatizované provozy a robotizovaná pracoviště a může být vybaven volitelnou funkcí IGC® - regulace spotřeby plynu.

Svařovací stroje Pi pro svařování metodou TIG a MMA mají funkci TIG LIFTIG® -zapalování oblouku po dotyku bez HF. Stroje Pi TIG jsou navíc vybaveny funkcí TIG-A-Tack™ - rychlá a mimořádně přesná funkce k vytváření velmi malých stehových svarů a další funkcí Synergy Plus™ - po aktivaci tohoto tlačítka na ovládacím panelu řídící jednotka stroje automaticky přizpůsobí parametry dynamice oblouku.

Všechny jednofázové Pi 200 TIG jsou vybaveny funkcí kompenzace účiníku (PFC).

Pi 200-250 má 10 programovatelných nastavení svařovacích postupů, řada Pi 350-500 obsahuje 64 programovatelných nastavení svařovacích postupů, v případě požadavků lze uložené programy opět vyvolat pouhým stiskem klávesy.

Všechny střídavé stroje řady Pi disponují funkcí D.O.C.® ( dynamická regulace tvorby oxidů) - patentovaný systém Migatronicu, který zajišťuje vznik kontrolované úzké čistící zóny. Důsledkem je zvýšení rychlosti svařování až o 30% a odpovídající snížení spotřeby energie a wolframových elektrod.

 

Snížení hlučnosti a příkonu ventilátoru

Řada strojů Migatronic Pi byla vyvinuta s ohledem na životní i pracovní prostředí. Ventilátor s plynule měnitelnou rychlostí pracuje s nejvyšší přesností a automaticky se přizpůsobuje skutečnému zatízení stroje, ze kterého vyplývá požadavek na účinnost chlazení. Výsledkem je snížená hladina hluku a spotřeba energie, menší množství nasávaného prachu a delší životnost stroje.


Součástí setu je TIG hořák 201, délka 4 metry a zemnící kabel.
Nabídl Vám někdo lepší cenu za tento stroj? Pošlete nám jí a pokusíme se udělat ještě lepší nabídku na míru. :)


 width=

Platební podmínky: na základě Vaší objednávky bude vystavena zálohová faktura
a po jejím uhrazení bude zboží objednáno u výrobce a zasláno přímo k Vám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 26 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Migatronic je dlouho známý jako špičkový výrobce svařovacích strojů, a to z mnoha dobrých důvodů. Hlavně díky tomu, že má více než 40 let zkušeností ve svařování, nabízí Migatronic velmi kvalitní svařovací stroje. Tyto stroje pomáhají uživatelům zlepšit práci tím, že:

- zvyšují efektivitu práce

- šetří energii

- zlepšují schopnost konkurovat ostatním a usnadňují celý proces svařování.