PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

DEOX & FIT čistící sada na nerez

Sada Deox Fit - určeno k deoxidaci a opětovné pasivaci NEREZI. Ve třech krocích se dosáhne lesklého povrchu nerezi, který je chráněn před oxidací.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: WPEDEXFIT001
1 539 Kč 1 272 Kč bez DPH
DEOX & FIT čistící sada na nerez

Deoxidace a repasivace nerezi pro dokonalý vzhled nerezových dílů - sada DEOX & FIT

Sada Deox Fit - určeno k deoxidaci a opětovné pasivaci NEREZI. Ve třech krocích se dosáhne lesklého povrchu nerezi, který je chráněn před oxidací.

Produkt, který umožňuje deoxidaci a repasivaci nerezové oceli. Je určen pro ty, kteří potřebují tento proces ovlivnit. Jeho použití je velmi snadné.
Na komponenty z nerezové oceli, které mají být ošetřeny, se použije ubrousek DEOX a během několika sekund oxidace z povrchu nerezové oceli zmizí. Následně sprejem Fit se povrch neutralizuje a ošetří se proti budoucím korozivním jevům. Nakonec se povrch otře papírovým ubrouskem.

Tři rychlé kroky k snadnému ošetření povrchu. Tento postup je rychlý, bezpečný a zcela šetrný k životnímu prostředí a samotnému materiálu.

Přípravek DEOX & FIT nevyžaduje oplachování.

Obsah sady:

Box s ubrousky DEOX - 125 ks (15 x 20 cm) 1 kus
Lahev neutralizačního roztoku FIT - objem 1 litr 1 kus
Mechanický rozprašovač 1 kus
Ochranné rukavice 1 pár
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Alfa In je česká firma, která se zabývá výrobou svářecích strojů a dalšího vybavení. Založena byla na začátku roku 1998 skupinou vedoucích pracovníků společně s firmou ENVINET a.s. V roce 2002 se firma přestěhovala do nového sídla v průmyslové zóně Nová Ves.

Vyrábí svářecí stroje, stroje na řezání plazmou, transformátory a filtry na plyn. V roce 2010 přidali do své nabídky generátory značky MEDVED. Jsou také jedinými dodavateli orbitálního svářecího zařízení značky ORBITEC a zabývají se instalací automatizovaných pracovišť, včetně robotických, nejen pro sváření. Nedávno začali nabízet i služby CNC plazmového řezání.

V roce 2013 rozšířili své prostory v Nové Vsi o novou halu pro robotiku a automatizaci, včetně CNC řezacích pracovišť.

Firma prodává své výrobky nejen v České republice, ale i v zahraničí pod vlastní značkou i pod značkami jiných významných firem ve svářečském průmyslu. Stali se také výhradními dovozci svařovacích hořáků PARKER a jsou zástupci holandské firmy FMG, která vyrábí plynoměry, pro Českou a Slovenskou republiku. Mezi jejich důležité zákazníky patří skupina RWE. Jsou největším dodavatelem plynových filtrů v Česku a na Slovensku.

Od roku 2000 má Alfa In certifikovaný systém řízení kvality podle normy ISO 9001.