PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Kleště MIG/MAG pro CO2 hořáky

Kleště MIG/MAG pro uvolňování, utahování a čištění průvlaků a hubic hořáku pro CO2 svářečky. Pro přesné odsřihnutí svářecího drátu a vyčištění či uvolnění hubice.

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 193.0014
1 151 Kč 951 Kč bez DPH
Kleště MIG/MAG pro CO2 hořáky

Kleště MIG/MAG pro CO2 hořáky

Kleště se používají pro efektivní a šetrné čištění plynových hubic při MIG/MAG sváření. Usnadňují základní manipulaci se spotřebními díly svářecího CO2 hořáku, montáž/demontáž difusoru a proudových průvlaků. Dále obsahují nůžky pro zastřižení svářecího drátu.

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.