PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Brýle svářečské naddioptrické B-B 39 DIN 5

Svářečské ochranné brýle, DIN 5, pro svařování plamenem, tvrdé pájení a řezání plamenem. Brýle mají sklopný přední mechanismus. Certifikát CE podle EN 166 / EN 175.

Dostupnost Skladem (11 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: BB39
367 Kč 303 Kč bez DPH
Brýle svářečské naddioptrické B-B 39 DIN 5

Brýle svářečské B-B 39 DIN 5

Ochranné sklápěcí brýle s čelenkou a s koženým krytem nosu pro sváření a řezání plamenem

Zorníky INFRAZOR chrání oči před infračerveným zářením při technologických procesech probíhajících za vyšších teplot nebo před oslněním při nahlížení do pecí nebo do jiných tepelných zařízení.

  • Naddioptrické. Vhodné použití přes dioptrické brýle.
  • Materiál: plast
  • Uchycení: gumičkou
  • Certifikát CE podle EN 166 / EN 175.
  • Vyměnitelná kulatá skla
Kategorie: Ochranné pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.