Brýle nylonové na autogen

Brýle svářecí na autogen z odolného nylonu. Skla DIN5.

Dostupnost Skladem (16 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 548.0879
139 Kč 115 Kč bez DPH 139 Kč / 1 ks
Brýle nylonové na autogen

Brýle nylonové na autogen

Brýle svářecí na autogen jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu - nylonu. Ochranná pomůcka pro každého svářeče vhodná do každé dílny, na stavby nebo montáže.

Tradiční svařovací brýle, které jsou vyráběny již po mnoho let, představují dokonalou kombinaci pohodlí a funkčnosti. Jsou navrženy s funkcemi, které zvyšují uživatelský komfort, jako jsou boční kryty chránící před nežádoucím světelným tokem ze stran a zároveň vybavené ventilačními otvory, které zabraňují zamlžování. K jejich dalším výhodám patří možnost výměny kulatých skel o průměru 50 mm, což umožňuje snadnou údržbu a přizpůsobení se různým pracovním požadavkům.

  • Kulaté průzory se sklem - tmavost skla DIN 5

 

Kategorie: Ochranné pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GCE je globální firma, která vyrábí ventily pro regulaci tlaku a další vybavení pro lidi, kteří svářejí. Nabízí širokou škálu produktů a služeb pro zákazníky v oblastech průmyslu, medicíny a laboratoří.

Má prodejní týmy v mnoha zemích, včetně Rakouska, zemí Beneluxu, České republiky, Francie, Německa, Maďarska, Itálie, Polska, Portugalska, Rumunska, Španělska, Švédska, Švýcarska, Anglie, Číny a Ruska. Nedávno také začala prodávat své produkty na Středním východě (v Dubaji), v Panamě a v Mexiku.

Hlavní výrobní závody firmy GCE jsou v České republice a v Číně. Distribuční centrum společnosti se nachází v Kladně, což je město severně od Prahy.