aXe 320 IN MIG MAN-4

aXe 320 IN MIG MAN-4

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
6.5.2024
Možnosti doručení
Kód: E.087-4
34 270 Kč 28 322 Kč bez DPH
aXe 320 IN MIG MAN-4

Svařovací invertor pro svařování metodou MIG/MAG

Stroj je od ledna do dubna 2022 v akci, zdarma získáte kvalitní hořák ARC M22 s novými technologiemi, plynovou hadičku a zemnící kabel. Hořák ARC M dodáváme včetně sady přislušenství (průvlaky, hubice).
Výborné svařovací vlastnosti ve směsném plynu i CO2
průměr drátu 0,6 – 0,8 mm, resp. 1,0 – 1,2 mm z různých kovových materiálů a slitin (uhlíkové a slitinové oceli, slitiny hliníku apod.)
Plynulá regulace napětí
Nastavitelné dohoření

4kl. posuv drátu
Elektronická tlumivka
Ekologický režim chlazení

V záložce ,,DOKUMENTY" naleznete prospekt s technickými daty.


Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 47.6 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Alfa In je česká firma, která se zabývá výrobou svářecích strojů a dalšího vybavení. Založena byla na začátku roku 1998 skupinou vedoucích pracovníků společně s firmou ENVINET a.s. V roce 2002 se firma přestěhovala do nového sídla v průmyslové zóně Nová Ves.

Vyrábí svářecí stroje, stroje na řezání plazmou, transformátory a filtry na plyn. V roce 2010 přidali do své nabídky generátory značky MEDVED. Jsou také jedinými dodavateli orbitálního svářecího zařízení značky ORBITEC a zabývají se instalací automatizovaných pracovišť, včetně robotických, nejen pro sváření. Nedávno začali nabízet i služby CNC plazmového řezání.

V roce 2013 rozšířili své prostory v Nové Vsi o novou halu pro robotiku a automatizaci, včetně CNC řezacích pracovišť.

Firma prodává své výrobky nejen v České republice, ale i v zahraničí pod vlastní značkou i pod značkami jiných významných firem ve svářečském průmyslu. Stali se také výhradními dovozci svařovacích hořáků PARKER a jsou zástupci holandské firmy FMG, která vyrábí plynoměry, pro Českou a Slovenskou republiku. Mezi jejich důležité zákazníky patří skupina RWE. Jsou největším dodavatelem plynových filtrů v Česku a na Slovensku.

Od roku 2000 má Alfa In certifikovaný systém řízení kvality podle normy ISO 9001.