Plazmový řezací stroj iWeld CUT 50 Pilot

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 800CUT50PT
18 097 Kč 14 956 Kč bez DPH
Plazmový řezací stroj iWeld CUT 50 Pilot

Detailní popis produktu

Plazmová řezačka iWeld CUT 50 Pilot

Plazmová řezačka pro ruční řezání uhlíkatých ocelí do maximální tloušťky 18 mm. Vysoce výkonný a spolehlivý  stroj pro řezání kovů. Při snížených požadavcích na kvalitu a rychlost řezu, řízne i materiál o tloušťce 22 - 25 mm.

Přenosná plasma řezačka pro řezání kovů s moderní invertorovou technologií IGBT. Určená pro kvalitní řezání materiálů do tloušťky 18 mm uhlíkaté oceli. Produktivní řezání uhlíkaté oceli je možné do tloušťky 14 mm. Při nižších nárocích na kvalitu řezu lze proříznout ( oddělit ) uhlíkatou ocel tloušťky až 25 mm. Nutné připojit k vzduchovému kompresoru.

- Připojení do 220 V zásuvky a stačí 16 A jistič.

 

  

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Sety: Stroj+hořák

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

iWeld je maďarská firma, která vyrábí svářecí zařízení a příslušenství. Tato společnost se zaměřuje na poskytování efektivních a cenově dostupných řešení pro sváření a řezání materiálů. Snaží se vyhovět potřebám jak velkých průmyslových výrobců, tak malých zámečníků. iWeld klade důraz na vysokou kvalitu svých produktů, které splňují evropské standardy a jsou určeny pro zákazníky po celém světě. Firma, založená v roce 2006, je hrdá na to, že je 100% maďarská a neustále pracuje na zlepšování a inovaci svých výrobků s ohledem na zpětnou vazbu od uživatelů. iWeld má ambice stát se klíčovým hráčem v oblasti sváření a řezání nejen v Evropě, ale i ve světě.