PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Vrták do kovu Ø 5,0 mm

Vrtáky do kovu pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 20050
13 Kč 11 Kč bez DPH
Vrták do kovu Ø 5,0 mm

Vrták do kovu Ø 5,0 mm

Vrtáky do kovu pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva nebo plastů. Na vrtáku je vybroušená šroubovice pro maximální přesnost rychlé odstraňování vrtaného materiálu.

  • válcové tělo vrtáku rychlořezné HSS oceli
  • typ šroubovice RN: pravo - řezné provedení
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.