PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Trubičková pájka ⌀ 2,0 mm

Trubičková pájka Sn60Pb40 je běžně používaný typ pájky, která je složena z 60% cínu (Sn) a 40% olova (Pb). Tato slitina má několik důležitých vlastností a využití

Dostupnost Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: SEFTSOLDER2
187 Kč 155 Kč bez DPH
Trubičková pájka ⌀ 2,0 mm
Trubičková pájka průměr 2,0 mm
Novinka

Pájka trubičková Ø  2,0 mm

Trubičková pájka Sn60Pb40 je běžně používaný typ pájky, která je složena z 60% cínu (Sn) a 40% olova (Pb). Tato slitina má několik důležitých vlastností a využití

 

  • trubičková pájka se hojně používá v elektronickém průmyslu pro montáž a opravy elektronických součástek. Je vhodná pro pájení tištěných spojů (PCB) a dalších elektronických komponent.
  • dále se používá pro opravy a údržbu elektronických zařízení, kde je důležitá spolehlivost a dlouhá životnost spojů.
  • díky své nízké teplotě tání a dobré manipulovatelnosti se používá při hromadné výrobě elektronických zařízení, jako jsou počítače, mobilní telefony, domácí spotřebiče a další.

 

Kategorie: Pájky, tyčky pro měkké pájení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.