PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Těsnění do redukčního ventilu

Těsnění - kroužek - je podložka určená k utěsnění spoje mezi láhví a redukčním ventilem.

Dostupnost Skladem (96 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: B321640
11 Kč 9 Kč bez DPH
Těsnění do redukčního ventilu
Kroužek na redukční ventil
Novinka

Nylonový kroužek do redukčních ventilů na tlakové lahve s technickým plynem

Těsnění - kroužek - je podložka určená k utěsnění spoje mezi láhví a redukčním ventilem.

Těsnění je vhodné pro všechny výrobce redukčních ventilů. Nemusí úplně přesně pasovat - průměrem ale těsní spolehlivě u všech redukčních ventilů. Matici redukčního ventilu dotahovat s citem, jinak se těsnění brzy vymačká a přestane fungovat.

Plyny: Argon, Kyslík, Směsný plyn ( Corgon® ), Helium, Mison, Oxid uhličitý, Dusík, Formovací plyn, Vzduch a mnoho dalších jejich směsí.

průměr kroužku: 11mm

Není určeno pro Propan-butan! 

 

 

Kategorie: Redukční ventily
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GCE je globální firma, která vyrábí ventily pro regulaci tlaku a další vybavení pro lidi, kteří svářejí. Nabízí širokou škálu produktů a služeb pro zákazníky v oblastech průmyslu, medicíny a laboratoří.

Má prodejní týmy v mnoha zemích, včetně Rakouska, zemí Beneluxu, České republiky, Francie, Německa, Maďarska, Itálie, Polska, Portugalska, Rumunska, Španělska, Švédska, Švýcarska, Anglie, Číny a Ruska. Nedávno také začala prodávat své produkty na Středním východě (v Dubaji), v Panamě a v Mexiku.

Hlavní výrobní závody firmy GCE jsou v České republice a v Číně. Distribuční centrum společnosti se nachází v Kladně, což je město severně od Prahy.