PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Teflonový bowden pro svářecí drát ∅ 1,0 - 1,2 x 25/3,5 m combi Fronius

Spotřební a náhradní díl pro hořáky Fronius MIG/MAG 240A, 250A, 260A. 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 44.0350.1606
859 Kč 710 Kč bez DPH
Teflonový bowden pro svářecí drát ∅ 1,0 - 1,2 x 25/3,5 m combi Fronius
Bowden 1,2 mm 3,5 metru
Výprodej

Bowden pro MIG/MAG hořáky 

Spotřební a náhradní díl pro hořáky Fronius MIG/MAG 240A, 250A, 260A. 

Izolovaný bowden pro vedení drátu uvnitř hořáku, zakončený koncovkou.

Určeno pro hořáky Fronius

  • Použití: pro hliník a nerez drát
  • Délka: 3,5 metry
  • Pro průměr drátu: 1,2 mm
Kategorie: Spotřební díly MIG/MAG
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fronius je opravdu skvělý ve sváření, lepší firma v tomto oboru nenajdete!

Firma Fronius začala svou činnost v roce 1945. Tehdy nabíjet autobaterie nebylo běžné, ale zakladatel Günter Fronius se s tím nechtěl smířit. Začal opravovat elektrické přístroje a vytvořil svůj první nabíjecí přístroj, který využíval technologii s frekvencí 50Hz. Firma měla své první sídlo v bývalé vojenské budově v Rankleitenu u Pettenbachu, kde Günter Fronius žil se svou rodinou a měl malou dílnu. S prvním zaměstnancem Andreasem Schinkerem položil základy firmy, která se stala globálním podnikem.

V roce 1950 firma začala vyrábět svařovací transformátory a postupně se rozrostla v úspěšný podnik. V 80. letech převzali vedení děti zakladatele, Brigitte Strauß a Klaus Fronius, a rozhodli se zaměřit na rozšiřování firmy do zahraničí a později i na využití sluneční energie. Dnes má Fronius tři hlavní oblasti: svařování, solární energie a nabíjení.

Pod vedením Brigitte Strauß a Klause Fronius se firma rozšířila do 28 zemí a má prodejní partnery ve více než 60 zemích, kde je známá jako inovativní a technologicky přední firma. Od roku 2011 vede společnost vnučka zakladatele, Elisabeth Engelbrechtsmüller-Strauß, ale cíl firmy zůstává stejný: tvořit budoucnost prostřednictvím inovací, kvality a skvělých služeb.