Kolečko k rukojeti MEVA
Náhradní kolečko pro redukční ventily, hořáky a pro některé typy stolních vařičů.
Knoflík - kolečko k rukojeti MEVA
Náhradní kolečko pro redukční ventily, hořáky a pro některé typy stolních vařičů.
Regulační kroužek slouží k regulaci průtoku.
- materiál: plast
- průměr knoflíku: 30 mm
- průměr otvoru: 6 mm
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590584421107 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Meva je česká firma, která vyrábí spotřebiče a vybavení na Propan-butan. Byla založena 27. září 2000 jako dceřiná společnost firmy MEVA. Meva se specializuje na prodej svých výrobků přímo zákazníkům, a to jak v obchodě, který má fyzickou adresu, tak i přes internet.
Jde o tradičního a dlouholetého výrobce spotřebičů na Propan-butan, který je známý svou vysokou kvalitou. Je to česká značka, která je známá svou kvalitou a spolehlivostí.
| Výrobní společnost : | MEVA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Na Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem ⚠ Bezpečnostní upozornění a varování ⚠ : Riziko úrazu elektrickým proudem: Před otevřením krytu nebo údržbou vždy odpojte zařízení ze sítě. Nedotýkejte se živých částí pod napětím. Nebezpečí popálení a odstřiku kovu: Při svařování vzniká extrémní teplo, struska a žhavý odstřik kovu. Používejte předepsané osobní ochranné pomůcky ( svářecí rukavice, zástěru, nehořlavý oděv ). Riziko poškození zraku a kůže: Svářecí oblouk vyzařuje nebezpečné ultrafialové (UV) a infračervené (IR) záření. Nikdy nesvařujte bez svářečské kukly s odpovídajícím stupněm filtrace (DIN). Chraňte také osoby v okolí sváření pomocí svářečských zástěn. Nebezpečí vdechování zplodin: Při procesu sváření vznikají toxické plyny a dýmy. Svářejte v dobře větraných prostorách nebo použijte odsávací systémy. Nebezpečí požáru a výbuchu: Svářecí jiskry mohou způsobit požár. Odstraňte z pracovního prostoru všechny hořlavé materiály. Mějte v dosahu funkční hasicí přístroj. ⚠ Návod k použití a dokumentace ⚠ : Před prvním použitím výrobku je uživatel povinen podrobně prostudovat originální návod k obsluze. Výrobek smí obsluhovat a používat pouze osoba proškolená a způsobilá k používání. |
| E-mail : | meva@meva.cz |
