Přepouštěč O2 bez manometru

Přepouštěcí zařízení bez manometrem, určené pro přesné přepouštění technických plynů, jako jsou kyslík, argon, nebo směsný svářecí plyn ( Ar+CO2 ). Toto zařízení je navrženo s maximálním vstupním tlakem 200 bar. Pro připojení je vybaveno závity typu W 21,8 x 1/14" na obou stranách.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: RV57299/1
1 719 Kč 1 421 Kč bez DPH
Přepouštěč O2 bez manometru

Přepoušťeč bez manometrem pro Kyslík / Argon / Směsný svářecí plyn 

Přepouštěcí zařízení bez manometrem, určené pro přesné přepouštění technických plynů, jako jsou kyslík, argon, nebo směsný svářecí plyn ( Ar+CO2 ). Toto zařízení je navrženo s maximálním vstupním tlakem 200 bar. Pro připojení je vybaveno závity typu W 21,8 x 1/14" na obou stranách.

  • Český výrobek světové kvality!

Přepouštěč je možné využít na všechny druhy technických plynů. Jde o velmi odolnou ale i tvárnou kovovou trubku a maticemi na obou koncích. Záleží jen a právě na velikosti připojovacích matic. Pro přepouštění jiných druhů plynu, se použije správná přechodka, a lze přepouštět v podstatě jakýkoli plyn.

Například: pokud jsou tlakové lahve opatřeny závitem G 3/4" ( lahve s CO), je nutné dokoupit dvě přechodky CO- Argon, a můžete přepouštět například právě CO2 - oxid uhličitý.

  • Odolnost tlaku 200 bar
  • Závity na obou koncích jsou W 21,8 x 1/14"

Není součástí nylonové těsnění!

 

Pozor: přepouštění plynů vyžaduje bezpečnost a obezřetnost. Zejména u Kyslíku, který je vysoce hořlavý při styku s mastnotou. Při přepuštění se přepouštěč i lahve začnou mírně zahřívat. To je v pořádku v důsledku proudění plynu z jedné lahve do druhé a nehrozí žádné nebezpečí.

Kategorie: Redukční ventily
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GCE je globální firma, která vyrábí ventily pro regulaci tlaku a další vybavení pro lidi, kteří svářejí. Nabízí širokou škálu produktů a služeb pro zákazníky v oblastech průmyslu, medicíny a laboratoří.

Má prodejní týmy v mnoha zemích, včetně Rakouska, zemí Beneluxu, České republiky, Francie, Německa, Maďarska, Itálie, Polska, Portugalska, Rumunska, Španělska, Švédska, Švýcarska, Anglie, Číny a Ruska. Nedávno také začala prodávat své produkty na Středním východě (v Dubaji), v Panamě a v Mexiku.

Hlavní výrobní závody firmy GCE jsou v České republice a v Číně. Distribuční centrum společnosti se nachází v Kladně, což je město severně od Prahy.