Přechodka W21,8 vnitřní na W24,32 vnější

Přechodka, adaptér či redukce pro láhev a redukční ventil je nezbytným pomocníkem v situaci, kdy váš stávající redukční ventil ( závit ) nepasuje na vaší lahev. Tato přechodka je vhodná pro argonovou lahev, lahev se směsným plynem na sváření ( Ar+CO2 a podobné argonové směsi ). Využití přechodky zajišťuje, že můžete bez problémů připojit váš redukční ventil s větším závitem pro dusík nebo směsný plyn pro pivo nazývaný Biogon právě na argonovou lahev, lahev se směsným plynem na sváření ( Ar+CO2 a podobné směsi )

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 424469005
385 Kč 318 Kč bez DPH
Přechodka W21,8 vnitřní na W24,32 vnější

Redukce / přechodka na lahev ze závitu W21,8 na W24,32

Přechodka, adaptér či redukce pro láhev a redukční ventil je nezbytným pomocníkem v situaci, kdy váš stávající redukční ventil ( závit ) nepasuje na vaší lahev. Tato přechodka je vhodná pro argonovou lahev, lahev se směsným plynem na sváření ( Ar+CO2 a podobné argonové směsi ). Využití přechodky zajišťuje, že můžete bez problémů připojit váš redukční ventil s větším závitem pro dusík nebo směsný plyn pro pivo nazývaný Biogon® právě na argonovou lahev, lahev se směsným plynem na sváření ( Ar+CO2 a podobné směsi )

 

Není součástí nylonové těsnění!

Kdyby jste nechtěl/a přechodku ale radši celý nový redukční ventil, tak jsou zde ⇒ redukční ventily na plyny v lahvích

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GCE je globální firma, která vyrábí ventily pro regulaci tlaku a další vybavení pro lidi, kteří svářejí. Nabízí širokou škálu produktů a služeb pro zákazníky v oblastech průmyslu, medicíny a laboratoří.

Má prodejní týmy v mnoha zemích, včetně Rakouska, zemí Beneluxu, České republiky, Francie, Německa, Maďarska, Itálie, Polska, Portugalska, Rumunska, Španělska, Švédska, Švýcarska, Anglie, Číny a Ruska. Nedávno také začala prodávat své produkty na Středním východě (v Dubaji), v Panamě a v Mexiku.

Hlavní výrobní závody firmy GCE jsou v České republice a v Číně. Distribuční centrum společnosti se nachází v Kladně, což je město severně od Prahy.