Migatronic Omega 300 Yard Basic + hořák ML 300Twist 3m

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 79541747
75 999 Kč 62 809 Kč bez DPH
Migatronic Omega 300 Yard Basic + hořák ML 300Twist 3m

Svařovací zdroj Omega 300 Yard Basic, hořák ML 300 Twist 3m, možnost obrácení polarity

Svařovací stroj Omega 300 Yard Basic je extrémně odolné svařovací zařízení určené pro ruční svařování v náročných terénních podmínkách - loděnice, dílny, staveniště. Je dostupná ve třech verzích:Basic, Synergic a Pulse. Všechny verze mají přepínání polarity pro svařování trubičkovými dráty innershield (tj. bez potřeby plynové ochrany). Panel v provedení Basic je určen pro manuální nastavování svařovacích parametrů, Synergic a Pulse jsou programy s plynulým automatickým nastavením v závislosti na vybraném programovém balíčku, oba balíčky zahrnují funkci_DUO Plus pro svar podobný TIG svarům a pro přesné řízení taveniny. Svářečku Omega Yard 300 je možné dále doplnit třemi programovými balíčky: Standard, Standard Plus nebo Special - poslední zmíněný obsahuje více než 200 svařovacích programů a funkcí_Inteligentní regulace plynu - IGC®- je to účinný spořič plynu (za vhodných podmínek je možné ušetřit až 50% plynu) kombinovaný s dynamickým řízením průtoku. IGC® systém je volitelné vybavení Omega Yard 300.

Svařovací zdroj Omega300 Yard s ovládacím panelem Basic je vybaven vzduchem chlazeným hořákem ML 300 Twist délky 3m, 8,5m síť.kabelem, 3m zemnícím kabelem, plynovým kabelem o délce 1,7m, 4-kladkovým podavačem pro drát o průměru 1,0mm V a madlem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Migatronic je dlouho známý jako špičkový výrobce svařovacích strojů, a to z mnoha dobrých důvodů. Hlavně díky tomu, že má více než 40 let zkušeností ve svařování, nabízí Migatronic velmi kvalitní svařovací stroje. Tyto stroje pomáhají uživatelům zlepšit práci tím, že:

- zvyšují efektivitu práce

- šetří energii

- zlepšují schopnost konkurovat ostatním a usnadňují celý proces svařování.