PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Pájecí a opalovací souprava Propan-butan

Propan-butanová pájecí a opalovací souprava v kufru je určena pro domácí kutily k řemeslným pracím menšího rozsahu. S touto soupravou je možno provádět měkké pájení cínem, pájení natvrdo drobných předmětů.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 2192A
3 044 Kč 2 516 Kč bez DPH
Pájecí a opalovací souprava Propan-butan

Pájecí a opalovací souprava na Propan-butan - balení v plastovém kufru

Propan-butanová pájecí a opalovací souprava je určena pro domácí kutily k řemeslným pracím menšího rozsahu. S touto soupravou je možno provádět měkké pájení cínem, pájení natvrdo drobných předmětů.

MEVA U2192A souprava pájecí a opalovací na Propan Butan v plastovém kufříku.

Pozor máme pro vás super zprávu, pokud to k nám nemáte tak daleko Propan Butan za nejnižší cenu seženete u nás na prodejně v Kolíně. 

Opalovací soupravy MEVA na propan butan jsou určeny pro domácí kutily k řemeslným pracím menšího rozsahu, opalování starých nátěrů a různé druhy ohřevu. Jsou připojeny pomocí ventilu a hadice k propan-butanové lahvi 2kg. Hadice je součástí dodávky (umístěna pod bílou vložkou).

Soupravy 2192 a 2192A (právě tato) umožňují navíc měkké pájení cínem, tvrdé pájení stříbrnou pájkou do průměru 6 mm a různé druhy ohřevů materiálů před tvářením za tepla.

Technická specifikace pájecí a opalovací soupravy Propan-butan - kufr:

  • Výkon - dle použitého hořáku
  • Váha - 1,9 kg
  • Spotřeba plynu - dle použitého hořáku
  • Rozměry (š x h x v) - 320 x 320 x 85 mm
  • Piezzo zapalování - Ne
  • Nutné zapálit sirkou nebo zapalovačem
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meva je česká firma, která vyrábí spotřebiče a vybavení na Propan-butan. Byla založena 27. září 2000 jako dceřiná společnost firmy MEVA. Meva se specializuje na prodej svých výrobků přímo zákazníkům, a to jak v obchodě, který má fyzickou adresu, tak i přes internet.

Jde o tradičního a dlouholetého výrobce spotřebičů na Propan-butan, který je známý svou vysokou kvalitou. Je to česká značka, která je známá svou kvalitou a spolehlivostí.