Lithiová baterie CR2450 3V

Baterie lithiová knoflíkového typu CR2450 3V. Kvalitní baterie vhodná do všech samostmívacích svářecích kukel, které bez baterie nemohou správně fungovat. Jde o kvalitní baterie s dlouhou životností a nízkým odběrem energie. Baterie je také vhodná i do dalších elektronických zařízení. 

Dostupnost Skladem (33 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 2450
63 Kč 52 Kč bez DPH
Lithiová baterie CR2450 3V
knoflíková baterie
Novinka

Knoflíková Baterie Lithiová CR2450 

 

Baterie lithiová knoflíkového typu CR2450 3V. Kvalitní baterie vhodná do většiny samostmívacích svářecích kukel, které bez baterie nemohou správně fungovat.

Jde o kvalitní baterie s dlouhou životností a nízkým odběrem energie.

Baterie je také vhodná i do dalších elektronických zařízení.

Technické parametry 

  • nejedná se o nabíjecí baterii
  • rozměry 24,5 mm výška 5 mm, hmotnost 6,2g 
  • pracovní teplota -30 stupňů /+60 stupňů 
  • baterie je šetrná k životnímu prostředí 

 

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.07 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkt vybrán našimi specialisty na sváření z Speciál svařovací potřeby, spol. s r.o. Vždy se jedná o kvalitní a vyzkoušený produkt, který je ještě od ne zrovna známé značky neboť ho vyrábí profesionální výrobce který vyrábí pro světové známé značky ale je balený do "noname" balení a má tak nižší cenu. Hojně se tak děje například v automobilovém průmyslu, kde například světový výrobce vyrábí brzdové destičky do prvovýroby a v krabičce Škoda Originální díl ale naprosto stejné destičky se balí i do "noname" krabičky, kde získáte stejnou kvalitu ale za nižší cenu. Neplatíte jednoduše za značku.