PARKOVÁNI u naši prodejny: odbočit z hlavní magistrály U Křižovatky, do ulice V Opletkách a hned po pravé straně možnost parkování před vraty domu naši prodejny.

Kartáč ruční, vlnitý drát S 0,30, plastová rukojeť-nerez

Ruční drátěný kartáč je vhodný k odstranění koroze dále k čištění a leštění kovů. Kartáč má praktickou ergonomicky tvarovanou rukojeť z PVC. Využijete jak v dílně, na zahradě tak i v práci. 

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: LE6.056.501P
117 Kč 97 Kč bez DPH
Kartáč ruční, vlnitý drát S 0,30, plastová rukojeť-nerez

Drátěný nerezový kartáč

Ruční drátěný kartáč je vhodný k odstranění koroze k čištění a leštění kovů. Kartáč má praktickou ergonomicky tvarovanou rukojeť z PVC.

Jde o kartáč jednořadý s vlnitými ocelovými dráty o průměru 0,3 mm.

Využijete jak v dílně, na zahradě tak i v práci. 

 

Velikost kartáče je 240 mm. 

 

 

 

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Začali příběh v roce 1992 pod názvem AZ-SATELIT s.r.o. Manželé Holancovi se rozhodli využít velkého zájmu o nářadí, které bylo po revoluci těžko dostupné, a proto kontaktovali významné výrobce nářadí s nabídkou, že jejich produkty začali distribuovat v České republice.

Po téměř 20 let se firma zaměřovala hlavně na velkoobchodní prodej nářadí od předních světových výrobců. Dodávali nářadí do mnoha obchodů s železářstvím a kutilskými potřebami po celé České republice a na Slovensku. Objem prodejů a dobré jméno firmy rychle rostly. Ale ekonomická krize mezi lety 2008 a 2010 zasáhla i velké výrobce, kteří museli začít šetřit. Někteří se rozhodli opustit některé trhy nebo se pokusili prodávat své produkty přímo zákazníkům, což znamenalo, že už nepotřebovali distributory jako AZ-SATELIT a tak vznikla přímo značka PROTECO.