Hubice plynová kónická FRONIUS AL3000

Spotřební a náhradní díl ke svářecímu hořáku Fronius. 

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 42.0001.5269
210 Kč 174 Kč bez DPH
Hubice plynová kónická FRONIUS AL3000
Plynová hubice kónická AL3000
Novinka

Hubice kónická pro svářecí hořák Fronius AL3000

Spotřební a náhradní díl ke svářecímu hořáku Fronius.

Rozměry:

délka: 65 mm

šířka spodní části: 20 mm

šířka konické části: 15 mm

Kategorie: Hubice Fronius
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fronius je opravdu skvělý ve sváření, lepší firma v tomto oboru nenajdete!

Firma Fronius začala svou činnost v roce 1945. Tehdy nabíjet autobaterie nebylo běžné, ale zakladatel Günter Fronius se s tím nechtěl smířit. Začal opravovat elektrické přístroje a vytvořil svůj první nabíjecí přístroj, který využíval technologii s frekvencí 50Hz. Firma měla své první sídlo v bývalé vojenské budově v Rankleitenu u Pettenbachu, kde Günter Fronius žil se svou rodinou a měl malou dílnu. S prvním zaměstnancem Andreasem Schinkerem položil základy firmy, která se stala globálním podnikem.

V roce 1950 firma začala vyrábět svařovací transformátory a postupně se rozrostla v úspěšný podnik. V 80. letech převzali vedení děti zakladatele, Brigitte Strauß a Klaus Fronius, a rozhodli se zaměřit na rozšiřování firmy do zahraničí a později i na využití sluneční energie. Dnes má Fronius tři hlavní oblasti: svařování, solární energie a nabíjení.

Pod vedením Brigitte Strauß a Klause Fronius se firma rozšířila do 28 zemí a má prodejní partnery ve více než 60 zemích, kde je známá jako inovativní a technologicky přední firma. Od roku 2011 vede společnost vnučka zakladatele, Elisabeth Engelbrechtsmüller-Strauß, ale cíl firmy zůstává stejný: tvořit budoucnost prostřednictvím inovací, kvality a skvělých služeb.