Značení nerezi HANDY PRINT AKU

Stroj napájený bateriově na elektrochemické značení nerezových ocelí.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: CLXMKGBATNGIT
22 706 Kč 18 765 Kč bez DPH
Značení nerezi HANDY PRINT AKU

Elektro-chemické čistění nerezových ocelí

Stroj napájený bateriově na elektrochemické značení nerezových ocelí. Životnost baterie je asi 40 minut, plně nabitá je za hodinu.

Hmotnost: 400 g.

 

 

 

 

 

 

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Alfa In je česká firma, která se zabývá výrobou svářecích strojů a dalšího vybavení. Založena byla na začátku roku 1998 skupinou vedoucích pracovníků společně s firmou ENVINET a.s. V roce 2002 se firma přestěhovala do nového sídla v průmyslové zóně Nová Ves.

Vyrábí svářecí stroje, stroje na řezání plazmou, transformátory a filtry na plyn. V roce 2010 přidali do své nabídky generátory značky MEDVED. Jsou také jedinými dodavateli orbitálního svářecího zařízení značky ORBITEC a zabývají se instalací automatizovaných pracovišť, včetně robotických, nejen pro sváření. Nedávno začali nabízet i služby CNC plazmového řezání.

V roce 2013 rozšířili své prostory v Nové Vsi o novou halu pro robotiku a automatizaci, včetně CNC řezacích pracovišť.

Firma prodává své výrobky nejen v České republice, ale i v zahraničí pod vlastní značkou i pod značkami jiných významných firem ve svářečském průmyslu. Stali se také výhradními dovozci svařovacích hořáků PARKER a jsou zástupci holandské firmy FMG, která vyrábí plynoměry, pro Českou a Slovenskou republiku. Mezi jejich důležité zákazníky patří skupina RWE. Jsou největším dodavatelem plynových filtrů v Česku a na Slovensku.

Od roku 2000 má Alfa In certifikovaný systém řízení kvality podle normy ISO 9001.